###jitkacharvatova.er.cz na Facebooku a též Twitteru###

Listopad 2010

Jitčin facebook

30. listopadu 2010 v 20:39 | Čmuchal |  Novinky/News
facebook profil

JI: pojďme si dát předsevzetí, že ten počet fans do Nového roku dotáhneme na 1000. I když ještě lepší by bylo 1111, když budeme mít ten rok 2011... Co vy na to?

(výše se dostanete kliknutím na obrázek přímo na Jitčin facebook profil)

Chcete Jitku s kapelou vidět naživo?

29. listopadu 2010 v 20:39 | Čmuchal |  Novinky/News
JI
JI se na svém facebookovském profilu svých fanoušků ptá, kde by ji chtěli na jaře vidět live. Vypadá to, že jarní termíny koncertů Jitky Charvátové a Mother Ducks se budou v brzké době již připravovat a k těmto vystoupením přibudou samozřejmě i ty s Oceánem, o kterých jsme se již zmínili týden zpátky. Pokud jste nestihli letošní turné a měli jste k městům, kde se konali koncerty daleko, napište Jitce na facebook, aby na jaře přijela k vám.

Oznámení agentury spjaté s Oceánem

28. listopadu 2010 v 16:21 | Čmuchal |  Rozhovory/Interviews
Po téměř 20 letech se na českou hudební scénu vrací kultovní synthpopová formace Oceán…
JI s Oceánem
Několik nepovedených pokusů o znovuvzkříšení jednoho z největších hudebních oslovení začátku devadesátých let minulého století se dnes stává realitou a po mnoha letech se znovu ukáže svým věrným fanouškům a příznivcům tak, jak ho vždycky předtím znali. V plném lesku a s chutí opět rozdávat radost, pohodu, celkově sugestivně pojatou prezentaci hudebního i textově platného poselství ve století novém. 

Stačilo málo a byl by Oceán kompletní. Jejich dnes již zesnulý zpěvák Petr Muk po nadějných jednáních nakonec souhlasil se svou účastí na dříve zamýšleném koncertním turné Oceánu, plánovaného na jaro příštího roku 2011. 

Bohužel už mezi námi tento vynikající zpěvák není, ale oceánská poselství jsou tady i dnes. Žijí dál v podobě ostatních členů skupiny a v jejich stále oslovující hudbě i textech. 

Vystoupením skupiny Oceán 16.10.2010 ve 20,00 hodin v pražském Klubu Hvězda, na setkání skupiny se členy Fanclubu, začíná oceánská plavba na vlnách nově plánovaného jarního turné 

Turné připravované v podobě retrospektivně, vzpomínkově. Jinak vyjimečné v tom, že uvidíme příští rok s Oceánem na pódiích naší i Slovenské republiky několik významných a skvělých zpěváků a zpěvaček z oblasti české a slovenské popové i rockové scény 

Pojďme si společně připomenout kult počátku devadesátých let a podívejme se zvukově, emočně a tvořivě nově k představám a cílům staronového Oceánu 

Občas je dobré se vracet, aby člověk neztratil sám sebe… 


D. & D. agency, s.r.o.


JI děkuje všem, kteří přišli na koncerty a slibuje jarní vystoupení!

28. listopadu 2010 v 16:17 | Čmuchal |  Novinky/News

JI
Jitka na svůj face - profil napsala před dvěma hodinami novou zprávu:

JI
zpátky v Praze, už to máme bohužel za sebou...;( znojemský koncert byl opravdovou třešničkou na dortu našeho podzimního tour. Díky všem, kteří dorazili na koncerty, klubům, které nás hostily, a hlavně Narcotic Fields, kteří do toho šli společně s námi. Na jaře v dalších městech adios!Oceán v nové sestavě

28. listopadu 2010 v 16:08 | Čmuchal |  Biografie/Biography
 Oceán a Jitka Charvátová


Oceán v současné době působí ve složení:

Jitka Charvátová aka JI - zpěv
Petr Kučera - klávesy
Dušan Vozáry - klávesy, kytara
Jan Vozáry - bicí, vokály

Oceán zaplaví Brno po 18 letech

28. listopadu 2010 v 16:02 | Čmuchal |  Koncerty/Events
Oceán a Jitka Charvátová
Po vydatné release party se oživlá legenda Oceánplnohodnotně vrací na pódia. V sobotu 18. prosince se muzikanti v plné polní předvedou v Brně v klubu Favál. Do jednoho z největších měst v Česku se vracejí po dlouhých osmnácti letech. Jako host zahraje českobudějovická skupina Jerusalem.

Oceán zahrají v Brně u příležitosti setkání fan klubu. Večer zahájí v osm hodin DJs svým setem. V devět hodin večer dostanou prostor Jerusalem a hlavní hvězda nastoupí na scénu hodinu před půlnocí. Po koncertu se chystá autogramiáda. Večer uzavřou opět DJs.

Brněnský koncert bude poslední letošní ochutnávkou před plánovaným jarním turné po největších městech České a Slovenské republiky. Kompletní termíny turné zatím nebyly zveřejněny. Vstupenky nebude možné zakoupit v předprodeji a budou se prodávat jen v den konání akce od devatenácté hodiny. V současné době je možná rezervace vstupenek pomocí e-mailu na partyocean@seznam.cz nebo skrz sms na telefonním čísle +420 603 420 937.
(zdroj: Musicserver)

JI & Mother Ducks: Tour 2010 - Brno, Fléda (6.10. 2010)

28. listopadu 2010 v 12:32 | Čmuchal |  Fotky/Photos
.
Podívejte se na fotky z prvního koncertu podzimního turné Jitky Charvátové a kapely Mother Ducks. Turné tímto víkendem skončilo a nyní si jednotlivá vystoupení připomeneme fotkami. Úvodní koncert tour se konal 6.10. 2010 v brněnské Flédě, kde JI a Mother Ducks vystoupili v rámci multimediálního projektu  Lumírova Tříska.
Na fotky z celé této události se podívejte zde.

Facebook upozornění na jeden z posledních koncertů!

28. listopadu 2010 v 11:56 | Čmuchal |  Novinky/News
.
V pátek Jitka Charvátová napsala na svůj profil FB výše znázorněnou zprávu.

Smile na české Mtv

27. listopadu 2010 v 8:40 | annie |  Novinky/News

jiťulka
Dan | 21. 11. 2010 18.05 hod. | 81.19.35.xxx
Ahoj JI. Bude Váš videoklip k písni Smile běžet na české Mtv?
JI : Ahoj! Myslim, že už tam běží… btw. ted jeste chystame lehky edit klipu.


zakončení turné ve Znojmě!!!

25. listopadu 2010 v 20:00 | annie |  Novinky/News
JI & Mother Ducks


Tuto soboru JI zakončí své turné koncertem ve Znojmě. Na officiálních stránkách gogoklubu, kde se tato akce bude odehrávat se na Jiťuli už teď moc těší a připravují. ,,
JITKA CHARVÁTOVÁ aka JI, ex- zpěvačka skupiny SKYLINE, vystoupí se svým novým electro projektem, doprovázená skupinou MOTHER DUCKS, jako hosté vystoupí elektro-triphopoví NARCOTIC FIELDS´´
zveřejnili na svém blogu
A tento pátek (26.11.2010) vystoupí v klubu U Tetoura (Zlín - Malenovice) JI živě s Narcotic Fields.
Nová zpráva od Jitky na FB!

23. listopadu 2010 v 19:33 | Čmuchal |  Novinky/News
Jitka
JI na svůj fejsbukovský profil přidala zpávu, ve které nás láká na poslední dva koncerty svého turné, čtěte níže. Navíc přidává odkaz na vystoupení ve Zlíně.

turné po českých a slovenských luzích a hájích se neúprosně blíží ke svému konci... čeká nás poslední "tour víkend"... v pátek si dáme koncert ve Zlíně a turné slavnostně zakončíme v sobotu ve Znojmě... tak si to tady dole odklikněte, abyste na to náhodou nezapomněli, a klidně můžete pozvat i svoje přátele, přítele, mamku, taťku, prostě kohokoli...


Oceán 18.12. v brněnském Faval music circusu

23. listopadu 2010 v 18:46 | Čmuchal |  Koncerty/Events
.
Skupina Oceán vystoupí 18. prosince v Brně. Zdrojem této informace je profil bandzone.cz kapely, kapela zde neuvádí Jitku Charvátovou, avšak podle rozhovorů a informací, které byli doposud uvedeny zřejmě JI na koncertě chybět nebude, takže pokud máte rádi Oceán nebo Jitku, tak určitě vyrazte. Mimo tuto partu v klubu vystoupí i formace Jerusalem.

Oceán & Jitka Charvátová - Dávná zem (Bratislava, 13.11. 2010)

23. listopadu 2010 v 18:31 | Čmuchal |  AudioVideo
.

Z tohoto energického vystoupení se vrtěly i rybičky :), jak můžete vidět v příslušném videu na plátně za Jitkou k písni Dávná zem z vystoupení Oceánu na Slovensku po 18 letech.
Oceán & Jitka Charvátová - Jeden den (Bratislava, 13.11. 2010)

23. listopadu 2010 v 18:26 | Čmuchal |  AudioVideo
ji s oceanem
Video z vystoupení Oceánu a JI v klubu Nu Spirit v Bratislavě 13. listopadu.

Jitka Charvátová - Feed My Lion