###jitkacharvatova.er.cz na Facebooku a též Twitteru###

natáčení klipu Real life

18. listopadu 2010 v 16:22 | annie

real lifeRežisér Šimon Šafránek si pro natáčení vůbec prvního klipu Jitky Charvátové vybral starou čistírnu Ekotechnického muzea v Bubenči, kterou se svým týmem obsadil poslední únorovou neděli. Scénář se zrodil z části v hlavě samotné zpěvačky, která se alespoň na pár chvil proměnila v postavu legendární Barbarelly, a celé video tak velmi silně připomíná východoevropské sci-fi 70. let.
"Nikdy jsem nechtěla natáčet klip venku a navíc v zimě. Tentokrát se mi splnilo obojí najednou,"uvedla k natáčení klipu pro musicserver Jitka.
Režisér Šimon Šafránek, který se podílel na natáčení Sunshine nebo Moimir Papalescu And The Nihilists, si spolupráci s Jitkou a její kapelou velmi pochvaloval a o natáčení měl jasnou představu:

Moimir Papalescu And The Nihilists"Pro mě bylo zásadní respektovat dynamiku klipu a příběh uklidit až do druhé poloviny písně. Kostymérka Marhlad přinesla super kostýmy, lokace taky fungovala, celý štáb byl super a kameraman Zbyněk Kunc vymyslel krásné kompozice. Hodně celému dojmu pomohlo i úžasné líčení, o ktere se postarala Bára Vujovič. Jedinou věc, která nás napadla až na místě, bylo zapojení toho malého kluka. Ten však svoji nečekanou roli zvádl naprosto parádně,"uvedl pro musicserver Šafránek
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaká písnička se Ti líbí od Jitky Charvátové nejvíce?

Real Life 10.1% (90)
Deep Connection 9.2% (82)
Big Demoiselles (feat. Vanda Choco) 11.3% (101)
Human Song 7.2% (64)
Isolated 8% (71)
Likilikila 7.1% (63)
Feed My Lion 5.7% (51)
I'm That Girl 8% (71)
Loose That 6.3% (56)
Smile 9.4% (84)
The Tiger 9.1% (81)
Ego 8.7% (78)

Komentáře

1 pepupa pepupa | 30. listopadu 2010 v 16:08 | Reagovat

no nevim, nevim, ale real life se mi zdá lepší než smile. i když to sama pořádně nevim :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Jitka Charvátová - Feed My Lion