###jitkacharvatova.er.cz na Facebooku a též Twitteru###

Leden 2011

JI & Mother Ducks - Smile (live) [Mc Fabrika, České Budějovice, 12.11. 2010]

31. ledna 2011 v 18:49 | Čmuchal |  AudioVideo
JI & Mother Ducks
Na youtube přidal nejmenovaný fanoušek pár videí z klubu Mc Fabrika (12.11. 2010) z Jitčiných rodných Budějovic, kde vystoupila v rámci své podzimní tour. Jedním ze snímků vám představuji Smile (live). V pětiminutovém snímku uvidíte celou kapelu Mother Ducks a samozřejmě JI. Song Smile začíná delší předehrou, která se podle mého názoru povedla. Z tohoto videa je jasně vidět atmosféra, jenž koncerty JI a její kapely mají.

Nová zpráva na Facebooku (30.1. 2011)

30. ledna 2011 v 20:32 | annie |  Novinky/News
Jitka Charvátová
Vysvětlení, proč se v posledních dnech Jitka moc neobjevovala na facebooku, objasnila v nejčerstvější zprávě.

JI
máme za sebou pilné víkendové zkoušení s novou posilou, kterou brzy odtajníme :)


Jsem zvědavá co si pro nás na tento rok JI připravila. Rozhodně to bude něco opět strhujícího :-)

Jitka Charvátová - Isolated [TEXTY / LYRICS]

29. ledna 2011 v 19:37 | annie |  Texty/Lyrics
Jitka Charvátová - Isolated (fanmade cover)
V písni Isolated Jitka zpívá o tom, že bychom se nikdy neměli nechat nikým utiskovat a vždy se snažit prorazit.
V t-music online magazínu se kritik Danny vyjádřil k písni Isolated:"Za zmínku určitě stojí tracky Human Song a Isolated, které jsou oproti zbytku výjimečné tím, že sloky jsou odzpívány hlubším zabarvením hlasu a působí to velmi přirozeně a příjemně. Jinak je většina vokálů vocoderově upravená, což bohužel hodně schovává výjimečnost Jitčina hlasu, ale k electru to prostě patří.,,

JI (Jitka Charvátová) & Mother Ducks v anketě Žebřík 2010 - hlasování

27. ledna 2011 v 16:50 | Čmuchal |  Novinky/News
Jitka Charvátová
Na oficiální facebook stránce Jitky Charvátové se objevila nová zpráva...

JI
jen připomínáme, že za pár dní končí hlasování v prvním kole Žebříku, kdybyste náhodou ještě chtěli poslat nějaké hlasy :)


Smile je #5 v Nejparádě Top 20

27. ledna 2011 v 16:34 | Čmuchal |  Hitparády/Charts
Jitka Charvátová Nejparáda Top 20
Jitka Charvátová si za minulý týden hlasování do Nejparády Top 20 na serveru nejhudba.cz pohoršila a klesla se svým druhým singlem Smile na 5. místo. Napravme tedy toto nedorozumění a hlasujme intenzivněji než doposud! Máme dvě možnosti jak hlasovat. Buď neomezeně prostřednictvím SMS za 3,- či 1x za 12 hodin zdarma. Veškeré info a celou nejparádu najdete zde.

Britský článek o Jitce Charvátové

25. ledna 2011 v 15:00 | Čmuchal |  Media
Jitka Charvátová
Česká senzace Jitka Charvátová se rozhodla nasadit kostým hrdinky a zachránit zombie z kanalizací v jejím novém electro-popovém videu Real Life. Podle mého názoru je to až moc v pohodě a trochu divné - všichni ve stejnou dobu se probudí, byl jsem trochu zklamaný ani ji na konci nesnědli. Myslím, že české zombie mají mnohem lepší způsoby než londýnské, které jsou nenasytné a jedí vše, co jim stojí v cestě (např. ve filmu 28 dní Poté).
Originál si můžete přečíst v celém článku.↓↓↓

Jitka Charvátová- Smile [TEXTY / LYRICS]

24. ledna 2011 v 21:44 | annie |  Texty/Lyrics
Jitka Charvátová
  Druhá snad nejznámější píseň od Jitky Charvátové je právě píseň SMILE, která přesáhla již 5000 zhlédnutí a klip k písní, který nám Jitka představila 4. října 2010. píseň je o tom, jak jednoduché je přestat se smát, ale těžké znovu vrátit úsměv na tvář.                               
                                                                

Big Demoiselles vol. 3 již zítra!

24. ledna 2011 v 20:47 | Čmuchal |  Novinky/News
Big Demoiselles vol. 3
Big Demoiselles vol 3 v Chapeau Rouge

25.ledna 2011 se v pražském klubu Chapeau Rouge uskuteční třetí pokračování klubové noci Big Demoiselles vol.3 . Big Demoiselles je klubová noc 2 frontmanek předních českých electro-popových formací Vandy Choco /Cartonnage/ a Jitky Charvátové aka JI . Třetího pokračování se tentokrát chopila Vanda Choco a pozvala do Prahy berlínskou indie-electronickou formaci NAOMI" Kluci z Naomi na první poslech i pohled zaujmou indie popovou lehkosti , nápaditou electronikou a v neposlední řadě esencí melodických písniček. Jsem ráda, že pozvání do Prahy přijali, vzhledem k jejich vytíženosti s koncertováním v Německu." říká Vanda Choco.Na Big Demoiselles zahrají kromě Naomi i electronické duo Kids of Startrek a Cartonnage, kteří právě dokončují své třetí album. Album by mělo vyjít letos v březnu a kapela ho představí na jarních koncertech, např. 29.3. na pražském křtu v Paláci Akropolis, a letních festivalech.
Cartonnage

JI & Fiction - Básníci ticha (scany)

24. ledna 2011 v 18:58 | Čmuchal |  Fotky/Photos
Jitka Charvátová & Fiction
Jitka Charvátová v devadesátých letech předešlého století působila ve skupině Fiction společně s bratry Vozáryovými (Oceán) a velkou ikonou českého undergroundu Mejlou Hlavsou. Níže se můžete mrknout na snímky z druhého videoklipu ke skladbě Básníci ticha, která pochází z desky pojmenované jednoduše Fiction.

Jitka Charvátová - Deep Connection [TEXTY / LYRICS]

23. ledna 2011 v 16:21 | Čmuchal |  Texty/Lyrics
Jitka Charvátová - Deep Connection
O muziku na song Deep Connection, který jste mohli zaznamenat také ve filmu Nesmrteĺní: Projekt Alfa, se postarala shodná dvojka jako u předešlého Real Life (JI & Armin Effenberger) a otextovala Pavla Milcová. Podle facebookového oznámení JI, že se o vizuální podobu Deep Connection postará Martin Hudák, je zřejmé, že bude tato píseň třetím singlem?! Poslechnout tuto píseň si můžete níže.

Jitka Charvátová - Real Life [TEXTY / LYRICS]

22. ledna 2011 v 21:04 | Čmuchal |  Texty/Lyrics
Jitka Charvátová

O hudbu k pilotnímu singlu Real Life se postarala JI a Armin Effenberger, zatímco text je pod taktovkou Pavly Milcové. Singl si můžete koupit zde. Videoklip je k dispozici úplně dole pod textem, který uvidíte díky zobrazení celého článku.

JI & Skyline

20. ledna 2011 v 19:55 | Čmuchal |  Fotky/Photos
Jitka Charvátová & Skyline

Jitka Charvátová se proslavila a dostala se do podvědomí lidí působením v známé electrorockové skupině Skyline, ve které fungovala od roku 2003-2008 a vydala s nimi celkem 3 nahrávky. Níže se můžete mrknout na fotky.

Big Demoiselles vol.3 už za týden!

18. ledna 2011 v 18:21 | Čmuchal |  Novinky/News
Big Demoiselles vol. 3
Skupina Cartonnage na svém "fejsbukovském" profilu dnes upozornila na klubovou noc Big Demoiselles vol. 3, jelikož se koná již za týden v chapeau rouge 25. ledna. Na akci vystoupí elektronické skupiny Naomi nebo Kids Of Startrek. Více info zde
Soutěž o vstupy na tuto akci stále trvá - staňte se fanouškem skupiny Cartonnage na facebooku a můžete vyhrát dle svého výběru již zmíněné vstupenky nebo dokonce CDčka!

Jitka Charvátová: Splnil se mi sen, mám píseň ve filmu!

18. ledna 2011 v 17:39 | Čmuchal |  Novinky/News
Jitka Charvátová
Včera byl odvysílán na slovenské STV film Nesmrtelní: Projekt Alfa, jak jsme již včera informovali. Závěrečná píseň do snímku patří Jitce Charvátové. Pro film ji však upravil Martin Hudák společně s producentem Arminem Effenbergerem z Cartonnage."Když mě oslovil Martin Hudák, že chce píseň Deep Connection z mého alba do Nesmrtelných, splnili se mi naráz dva sny. Ještě když jsem ho poznala osobně, obdivovala jsem klip Už Richarda Müllera, který natočil a píseň, kterou si vybral, je moje srdcovka. Už při vzniku jsem si ji představovala k nějakému filmu. A stalo se," sdělila Jitka Charvátová. Zde si můžete poslechnout zmíněnou píseň:

EXKLUZIVNĚ: Repríza Nesmrtelních na STV1 za necelé dvě hodiny!

17. ledna 2011 v 23:20 | Čmuchal |  Novinky/News
Alpha
Pokud chcete slyšet nově upravený song Deep Connection od Jitky Charvátové, pusťte si 18.2. v 0:50 slovenskou stanici STV1. Již v 20:15 byl seriál odvysílaný, a tak kdo nestihl z nějakého důvodu mrknout na tento (podle mého názoru) skvělý snímek, podívejte se.
PS: Zítra přineseme menší reakci JI na spolupráci s tímto filmem.
Jitka Charvátová - Feed My Lion